کد تخفیف زیماپی

کد تخفیف زیماپی

زیماپی، سامانه ارائه دهنده خدمات ارزی. با کد تخفیف زیماپی میتوانید برای پرداخت های بین المللی، نقد کردن درآمد دلاری، تبدیل و نقل و انتقال وجه کارمزد کمتری بپردازید و این خدمات را با هزینه کمتر و امنیت بالا انجام دهید.
خیلی خوب
1 رای
4
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از زیماپی موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف زیماپی به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده زیماپی

کد تخفیف زیماپی
250,000 تومان

تا 250 هزار تومان جایزه جشنواره یلدا زیماپی

منقضی شده
شرایط استفاده
  • در جشنواره یلدا زیماپی از 50 تا 250 هزار تومان جایزه بگیر
  • پس از ورود با کلیک روی یک کارت شانس خود را امتحان نمایید
  • شرط دریافت هدیه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است
  • از طرح های داده شده برای استوری، توییت و... استفاده کنید
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از زیماپی

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص زیماپی
144 comment
هنوز نظری درباره زیماپی ثبت نشده
تجربه خرید شما از زیماپی چیست؟

مجموعه زیماپی

مجموعه زیماپی از سال 1398 تا کنون در تلاش است تا با به کارگیری جوانان خلاق و با انگیزه، زمینه فعالیته ای ارزی راحت تر را برای هموطنان فراهم کند. در این مجموعه می توانید کلیه خدمات ارزی خود را با سرعت ، به سادگی، در بستری امن و بدون محدودیت  انجام دهید. همچنین، داشتن کد تخفیف زیماپی می تواند شما را برای تجربه استفاده از خدمات بی نظیر با هزینه کم تر یاری کند.

خدمات زیماپی

ارتباط داشتن با بازار های بین المللی همواره می تواند به عنوان یک روش کاربردی و البته بسیار خوب برای توسعه کسب و کار های مختلف به کار گرفته شود. از آن جایی که در کشور ها واحد های پولی متفاوتی وجود دارد، انجام این کار می تواند از مطرح کردن ایده آن بسیار دشوار تر باشد. بدیهی است که اگر بتوانید معاملات ارزی ایمن و سریعی انجام دهید، کسب و کار شما همواره یک قدم از رقبا جلوتر خواهد بود. زیماپی دقیقاً با همین منظور ایجاد شده است. در این مجموعه می توانید در آمد ارزی خود را نقد کرده و به صورت ریالی دریافت کنید. همچنین می توانید به سهولت از تمام فروشگاه ها و برند های خارجی به صورت آنلاین خرید کنید و هزینه آن را بدون دردسر بپردازید. امکان استفاده از کیف پول های چند ارزی، امکان مبادله و نقل و انتقال پول به صورت ارز های مختلف و خدمات پی پال نیز از دیگر فعالیت هایی هستند که در این مجموعه امکان انجام آن را خواهید داشت. البته باید به این موارد امکان افتتاح حساب بین المللی و خرید و فروش ارز های مختلف را نیز اضافه کرد.

چرا باید از زیماپی استفاده کنیم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در معاملات مختلف به آن توجه می شود، عدم محدودیت و سرعت بالا می باشد. به عنوان یکی از بزرگ ترین مزت های زیما پی می توانیم به شما اطمینان خاطر بدهیم که خدمات مورد نیاز شما در کم ترین زمان ممکن انجام می شوند و از هیچ نظر نیز محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت. اعتبار زیماپی و امنیت سرمایه شما از دیگر نقاط قوتی است که باعث شده کسب و کار های مختلف فعالیت های خود را از این طریق پیگیری کنند. از جملعه بزرگترین برند هایی که با این مجموعه همکاری دارند می توان به همراه اول و مجتمع فولاد خوزستان اشاره کرد. در نهایت حضور تیمی جوان و با انگیزه، پشتیبانی 24 ساعته و اعتباز این مجموعهه را نیز به عنوان مزیت های آن به شمار می آوریم.

چطور از زیماپی تخفیف بگیریم؟

برای این که بتوانید خدمات مورد نیاز خو را از زیماپی با هزینه کم تری دریافت کنید،استفاده از کد تخفیف زیماپی به شما پیشنهاد می شود. این کد در همین صفحه قابل دریافت است.

راه های ارتباط با پشتیبانی زیماپی

آدرس : تهران - امانیه - خیابان افق - پلاک ۲۷ - واحد ۷

پست الکترونیکی: info@zimapay.com

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۰۵۱۶۷۹ - ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۸۱