کد تخفیف زیپ پک

کد تخفیف زیپ پک

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

زیپ پک، فروشگاه آنلاین پاکت های بسته بندی. با کد تخفیف زیپ پک انواع پاکت ها از جمله پاکت کاغذی معمولی، با چاپ، پنجره ای و... را با قیمت ارزان و به صرفه خریداری کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف زیپ پک
کدهای تخفیف مربوط به زیپ پک را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی زیپ پک

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

زیپ پک

صنایع چاپ و بسته بندی زیپ پک در زمینه تولید و ارائه انواع پاکت های بسته بندی با چاپ های متنوع و اختصاصی فعالیت می کند. این مجموعه همواره در تلاش است تا با به کارگیری نیروهای جوان، متخصص و خلاق بهترین و به روز ترین بسته بندی ها را با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در همین راستا این مجموعه مکان استفاه از کد تخفیف زیپ پک را فراهم نموده است. با داشتن این کد و استفاده از آن در هنگام ثبت سفارش می توانید خرید ارازن تری را تجربه کنید.

چه محصولاتی در فروشگاه زیپ پک به فروش می رسد؟

در سال های اخیر، در تمام بازار های جهانی اهمیت بسته بندی مناسب به شدت مورد توجه قرار گرفته است. بسته بندی محصول از دو نظر اهمیت ویژه ای دارد. اولین مورد حفاظت از محصول است. به معنی سالم نگه داشتن کالا و جلوگیری از آسیب آن که وقتی بحث مواد غذایی وسط باشد این موضوع به شدت حیاتی خواهد بود. همچنین، بسته بندی مناسب از نظر ویژگی های زیبایی شناختی و جذابیت ظاهری هم اهمیت دارد. چراکه خریداران به محصولی با بسته بندی شیک و متناسب تمایل بیشتری دارند و در نتیجه افزایش فروش را شاهد خواهیم بود. در فروشگاه زیپ پک می توانید انواع پاکت های بسته بندی را به راحتی خریداری کنید. این پاکت ها هم برای فروشنگان محصول و هم برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله محصولات این مجموعه می توان به پاکت های ساده، پاکت دارای چاپ اختصاصی، پاکت های کاغذی در اشکال و اندازه های مختلف، پاکت کرافت پنجره ای، پاکت های گاست، کیسه کامپوزیت و موارد دیگر اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این محصولات عمدتاً از جنس پلاسیتک های مقاوم هستند. البته همانطور که گفته شد انواع پاکت های کاغذی هم در این فروشگاه موجود است.

مزایا و نقاط قوت فروشگاه زیپ پک

مهم ترین ویژگی که باید در یک پاکت بسته بندی وجود داشته باشد، مقاومت و کیفیت است. فروشگاه زیپ پاک با استفاده از بهترین متریال اولیه وتولید پاکت های چند لایه به راحتی محصولات خود را از نظر کیفیت تضمین می کند تا بتوانید با خیالی آسوده خرید کنید. از مزیت های دیگر این فروشگاه می توان به عدم محدودیت در تعدا سفارشات اشاره کرد. از یک پاکت تا بی نهایت هر تعدادی که بخواهید در هر اندازه ای قابل سفارش خواهد بود. . به علاوه، با خرید محصولات زیپ پک می توانید از تخفیف های پلکانی بر خوردار شوید. به این معنی که هرچه تعداد سفارشات شما بیشتر شود، درصد تخفیفی که از این فروشگاه دریافت می کنید هم بیشتر خواهد شد. در پایان، ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور را نیز می توان به نقاط قوت این مجموعه اضافه کرد.

استفاده از کد تخفیف زیپ پک و تجربه خریدی مقرون به صرفه تر

علاوه بر تخفیف های اعمال شده روی محصولات زیپ پک در این سایت، برای خرید ارازن تر محصولات از کد تخفیف زیپ پک هم می توانید استفاده کنید. این کد را می توایند به آسانی در همین صفحه دریافت کرده و هنگام ثبت سفارش خود از آن استفاده کنید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی زیپ پک

شماره تماس: 33580375-028