مشاوره و سلامتی
کالری شمار زیره
کد تخفیف کالری شمار زیره

کد تخفیف زیره کالری شمار

rating
3.25
12 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

اپلیکیشن زیره، ارائه کننده برنامه رژیمی و تناسب اندام. با کد تخفیف کالری شمار زیره رژیم کالری شماری، لاغری و کاهش وزن و برنامه ورزشی را بر اساس شرایط جسمانی خود و با قیمت ارزان تری دریافت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کالری شمار زیره
کدهای تخفیف مربوط به کالری شمار زیره را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کالری شمار زیره

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کالری شمار زیره

اپلیکیشن کالری شمار زیره ابزاری است که در مسیر تناسب اندام به شما کمک می کند. افراد زیادی از چاقی و مشکلات آن رنج می برند و راهکار های مختلفی برای رفع اضافه وزن به آن ها ارائه می شود. این برنامه شمارش کالری و تناسب اندام به افراد اجازه می دهد به سادگی برای خود هدف کاهش وزن تعیین کنند و به برنامه خود پایبند بمانند. شما هم می توانید با کد تخفیف کالری شمار زیره با قیمت کمتری از رژیم ها و برنامه های کاهش وزن آن استفاده کنید.

دکتر کرمانی از جمله مجموعه های آنلاین ارائه رژیم غذایی است و می تواند با یک برنامه غذایی تخصصی شما را به تناسب اندام برساند. با کد تخفیف دکتر کرمانی هم هزینه ای که برای دریافت رژیم می پردازید کاهش پیدا خواهد کرد.

خدمات کالری شمار زیره

درصد زیادی از افراد از وزن خود رضایت ندارند و می خواهند لاغر تر شوند. چرا انقدر چاقی زیاد شده است؟ به طور کلی، بدن ما در طول روز به میزان مشخصی کالری نیاز دارد. زمانی که انرژی دریافتی ما از طریق غذا ها بیشتر از کالری مصرفی‌ باشد، اضافه آن در بدن ذخیره می شود. در نتیجه، به مرور زمان حجم چربی های انباشته بدن افزایش پیدا می کند و فرد دچار اضافه وزن یا چاقی می شود. یکی از بهترین شیوه های جلوگیری یا حتی درمان چاقی، شمارش و کنترل میزان کالری های دریافتی و مصرفی است. این اپلیکیشن میزان کالری موجود در مواد غذایی مختلف را به کاربران خود نمایش می دهد. به این وسیله می توانید با وارد کردن وعده های روزانه خود، مجموعه انرژی دریافتی خود در طول روز را محاسبه کنید.

در کنار رژیم کالری‌شماری، می توانید برنامه های ورزشی مختلف را دریافت کنید. میزان انرژی مصرفی برای هر حرکت و نحوه انجام صحیح آن نیز قابل مشاهده است. ممکن است هدف مشخصی برای تغییر وزن خود داشته باشید. برای مثال، می خواهید در عرض 2 ماه، 3 کیلیوگرم وزن کم کنید. اپلیکیشن زیره به شما کمک می کند که با داشتن برنامه ریزی دقیق تر، راحت تر به هدف خود دست پیدا کنید. استفاده از کد تخفیف زیره برای اشتراک این کالری شما را فراموش نکنید.

ویژگی ها و مزایای زیره

بسیاری از اوقات، افزایش وزن افراد ناشی از خوردن خوراکی هایی است که علیرغم ظاهرشان، میزان کالری زیادی دارند. شکلات، بیسکوییت، شیرینی ها و ... از این دسته اند. برای لاغر شدن یا حفظ وزن فعلی نیازی نیست که یک خوراکی یا ماده غذایی را به طور کامل حذف کنیم. بدن ما به همه انواع مواد نیاز دارد و اجتناب کامل از یک گروه غذایی می تواند صدمات بزرگی به سلامت وارد کند. با استفاده از برنامه کالری شمار زیره کنترل میزان انرژی دریافتی روزانه در اختیار شما است. حتی اگر برای خودتان رژیم داشته باشید می توانید خوراکی های موجود در آن را با ماده غذایی دیگری با مقدار کالری مشابه جایگزین کنید. به عبارت دیگر، هر چیزی که دوست داشته باشید می خورید؛ ولی وزن کم می کنید.

با نصب این برنامه، با غذاهای کم کالری و پرکالری و ویژگی ها و ارزش غذایی هر وعده آشنا می شوید. محاسبه شاخص توده بدنی، دریافت نمودار تناسب بین غذا و ورزش و اعلام هشدار دریافت کالری بیش از حد نیز از دیگر مزیت های این اپ است. دریافت رژیم اصولی و دقیق زیر نظر کارشناسان تغذیه نیز به زودی از طریق این سامانه امکان پذیر می شود. نحوه دانلود و کاربری این اپ نیز بسیار ساده بوده و می توانید در سیستم عامل های اندروید، آی او اس و ویندوز از آن استفاده کنید.

چطور با کد تخفیف زیره با قیمت کمتر رژیم بگیریم؟

در صورت تمایل به استفاده از این اپلیکیشن و دریافت برنامه های غذایی و ورزشی آن می توانید از کوپن های مختلف استفاده کنید. جدیدترین کد تخفیف زیره در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل به اشتراک گذاشته می شود. با استفاده از این کدها می توانید خرید ارزان تری را تجربه کنید.

راه های تماس با پشتیانی زیره

شماره تلفن: 02532143
ایمیل: info@zirehapp.com