کانال تخفیف
الوپیک، سامانه حمل و نقل آنلاین مسافر و مرسوله
پیک‌ موتوری، تاکسی موتوری، وانت بار و سواری
در تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و...

کد تخفیف الوپیک ارسال شده توسط کاربران

اشتراک گذاری رایگان کدهای تخفیف الوپیک

3.86 امتیاز از 7 رأی|
الوپیک، سامانه حمل و نقل آنلاین مسافر و مرسوله پیک‌ موتوری، تاکسی موتوری، وانت بار و سواری در تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و...

کوپن و کد تخفیف الوپیک

کاربر محترم ازکی

۲۰٪ تخفیف پیک موتور از الوپیک

کدتخفیف: BMTN0QP8IW8

اعتبار تا ۱۵ فروردین

نصب الوپیک

بیشتر
برای کپی کد کلیک / لمس کنید
کد کپی شد
BMTN0QP8IW8
کوپن و کد تخفیف الوپیک

۱۰۰۰۰۰ تومان تخفیف بیمه شخص ثالث + پرداخت خسارت انلاین

تا پایان سال ۱۳۹۹

i.bimito.com/QA8am

برای کپی کد کلیک / لمس کنید
کد کپی شد
tpalopu129853

آف چنل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایت آف چنل (کانال تخفیف)، مرجع اشتراک گذاری رایگان کوپن و کد تخفیف فروشگاه های آنلاین و کسب و‌ کارهای اینترنتی است. در حال حاضر با همراهی استارت آپ ها انواع کد تخفیف، مسابقه، کمپین و جشنواره های صدها برند معتبر، اپلیکیشن و مراکز خدمات آنلاین را به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم.دیجی کالا، اسنپ، اسنپ فود، استادکار، تپسی، سینماتیکت، علی بابا، فیلیمو، اسنپ مارکت، باسلام، بیمیتو و ماز از جمله این وبسایت ‌هاست. کاربران در کانال تخفیف می توانند در کوتاه ترین زمان و با چند کلیک ساده به جدیدترین تخفیف ها در گروه تاکسی اینترنتی، سفارش آنلاین غذا، اپراتورهای مخابراتی، موسیقی و سینما، گردشگری، مد و پوشاک، کتاب و کتابخوانی و ... دسترسی پیدا کنند.
بستر تبلیغ بر پایه بن هدیه و آفر، علاوه بر کمک به بهتر شناخته شدن فروشگاه ها در صحنه رقابت و افزایش بازدید و آمار فروش آن‌ها، باعث کاهش هزینه و ایجاد تجربه‌ای لذت بخش از خریدی ارزان تر در ذهن مشتریان خواهد شد. چنین کمپین های تبلیغی و تخفیفی ضمن جذب مشتریان جدید باعث ترغیب کاربر به خرید مجدد شده و توسعه و رونق کسب و کار در فضای آنلاین را در پی خواهد داشت.

کلیه حقوق برای کانال تخفیف محفوظ است
© 1399