15 ستاره رایگان جایزه عضویت در ایردراپ استارز major
لوگوی پیام رسان تلگرام

15 ستاره رایگان جایزه عضویت در ایردراپ استارز major

فرصت محدود
مشاهده
0 لایک
0 نظر
اشتراک
ذخیره
گزارش خرابی

با عضویت در بات تلگرام major (ماجور) 15 ستاره رایگان بدست خواهید آورد. البته در صورتی که شما دارای اکانت تلگرام پریمیوم باشید 50 ستاره بدست خواهید آورد. پس از ورود نیز می توانید از طریق منوی friends و گزینه دعوت دوستان لینک معرف خود را برای دیگران بفرستید و به ازای معرفی هر دوست عادی 15 تا و هر زیرمجموعه با اکانت پرمیوم 50 ستاره بدست آورید.
همچنین با انجام تسک ها مانند اتصال کیف پول TON یا عضویت در کانال یوتیوب و... امتیازات بیشتری در ایردراپ ماجور کسب کنید. با سر زدن روزانه با این بازی نیز امتیاز به دست خواهید آورد. این ربات متعلق به مالک تلگرام یعنی پاول دوروف بوده و دارای تیک آبی است. بزودی قرار است تمام پرداخت های دورن برنامه ای به جای TON با استار انجام گیرد. در حال حاضر هر 10 هزار ستاره حدود 160 دلار یعنی 10 میلیون تومان ارزش دارد. جهت عضویت در ایردراپ استارز تلگرام روی دکمه «مشاهده» کلیک نمایید.

سوالات بسیاری در مورد برنامه تلگرامی استارز مطرح می‌شود که به برخی از پرتکرارترین آنها پاسخ می‌دهیم.

1- رتبه بندی و امتیازات در ربات major چیست و چه سودی دارد؟ این سیستم کیف پول جدید تلگرام است که به زودی می‌توانید با امتیازات خود اکانت پریمیوم تلگرام بخرید یا از پست‌های پولی دیدن کنید و یا با آن برداخت های درون برنامه ای تلگرام را انجام دهید. هم‌چنین؛ در حال حاضر با افزایش ستاره های خود در ربات اگر جزو نفرات برتر ماهیانه باشید تا 150 تون TON (به ارزش تقریبی 75 میلیون تومان) به صورت ارز دیجیتال قابل فروش دریافت می‌کنید. در ادامه نیز می‌توانید امتیازات استارز را به توکن $STARS تبدیل کنید.

2- آیا می‌توانم استارز را در major بخرم؟

خیر، در حال حاضر خرید استارز برای کاربران ایرانی تحریم است و امکان پرداخت با کارت های اعتباری بین المللی برای ایرانیان نیز به سختی وجود دارد. برای خرید باید شماره تلگرامی خود را از کشور ایران خارج کرده و اکانت را روی شماره غیرایرانی بالا بیاورید یا صبر کرده و از صرافی های معتبر با تون کوین این ارز را خریداری کنید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت دیدگاه خود ما را در ارائه بهتر خدمات یاری کنید