مشاوره و سلامتی
آترینا دکتر
کد تخفیف آترینا دکتر

کد تخفیف آترینا دکتر

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

آترینا دکتر، پلتفرم مشاوره آنلاین و تلفنی پزشکی و روانشناسی. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف آترینا دکتر که در همین صفحه قرار داده می‌شود، می‌توانید با پزشکان و متخصصان رشته های مختلف بصورت مجازی، متنی و تصویری در بستری امن و محرمانه گفتگو کنید و مشورت بگیرید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف آترینا دکتر
کدهای تخفیف مربوط به آترینا دکتر را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی آترینا دکتر

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

آترینا دکتر

آترینا دکتر سامانه مشاوره پزشکی و روانشناسی اینترنتی است که دسترسی به پزشکان و ویزیت دکتر را ساده تر کرده است. اگر نیاز به ویزیت یا معالجه پزشکی دارید، مراجعه به این پلتفرم دسترسی شما به خدمات مورد نیاز تان را آسان می کند. برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید از کد تخفیف آترینا دکتر استفاده کنید. این وبسایت مجرب ترین پزشکان و روانشناسان را با کمترین قیمت به منزل شما می آورد.

اسنپ دکتر نیز یک سامانه جامع است که می توانید خدمات متنوعی را از آن دریافت کنید. اگر به سراغ این سرویس رفتید، با ثبت کد تخفیف اسنپ دکتر، هزینه پرداختی تان را کم تر کنید.

خدمات آترینا دکتر

آترینا شما را از انتظار در مطب پزشکان و صف های درمانگاه بی نیاز می کند. با این سامانه به جای اینکه شما پیش پزشک بروید، آن ها به منزل شما می آیند. بسیاری از اوقات افراد بعد از نوبت گرفتن و ویزیت اولیه به متخصص دیگری ارجاع داده می شوند. این موضوع وقت، انرژی و پول زیادی را هدر می دهد. از طرفی برای برخی خدمات مانند بررسی نتیجه آزمایش، مراجعه حضوری لزومی ندارد. کافیست به این وب سایت مراجعه کرده و تخصص مورد نیاز خود را انتخاب کنید. برخی از تخصص های پر طرفدار عبارت اند از ارتوپدی، پوست و مو، روانشناس، گوارش، مغز و اعصاب و زنان. مشاوره شما می تواند به صورت متنی، تلفنی یا ویدئویی انجام بگیرد. پس از انتخاب دکتر یا مشاور مورد نظر،  نوع گفتگو را انتخاب کرده و پس از پرداخت هزینه مشاوره خود را آغاز کنید.

علاوه بر امکان مشاوره اینترنتی، می توانید از پکیج های درمانی مانند آزمایش های مختلف، چکاپ کامل، چکاپ های هورمونی، سرطان و ...، سم زدایی و خدمات زیبایی نیز استفاده کنید. امکان خرید عینک های مختلف نیز از این فروشگاه وجود دارد. در «سرویس خوشمزه» می توانید رژیم غذایی اختصاصی دریافت کنید و سبک زندگی سالم تری را دنبال کنید. در صورت دریافت مشاوره های جراحی نیز می توانید از خدمات پشتیبانی و گردشگری استفاده کنید. با استفاده از این خدمت می توانید برای جراحی در شهر های دیگر زیر نظر پزشکان مجرب سفر و امکانات درمانی دریافت کنید.

ویژگی ها و مزایای آترینا

پلتفرم های مشاوره پزشکی اینترنتی به شکل قابل توجهی در زمان و هزینه های شما صرفه جویی می کند. آترینا دکتر بستری امن برای شما فراهم می کند که در آن می توانید به صورت 24 ساعته به ده ها پزشک مجرب دسترسی داشته باشید. نه تنها دیگر زمان شما در مطب و کلینیک ها تلف نمی شود، بلکه از بهترین متخصص ها نیز کمک می گیرید. یکی از ویژگی های مهم این سامانه اعتبار درمان نام دارد. با این سرویس می توانید خدمات درمانی و معالجه خود را دریافت کرده و هزینه آن را یک ماه بعد پرداخت کنید. کافیست فرم درخواست اعتبار تالی را پر کنید تا بتوانید خرید اعتباری داشته باشید. برای دریافت این اعتبار نیاز به چک، سفته یا ضامن ندارید و به شرط پرداخت به موقع نیازی به پرداخت کارمزد هم وجود ندارد.

چطور مشاوره پزشکی ارزان تر دریافت کنیم؟

برای دسترسی ارزان تر به خدمات پزشکی و درمانی اینترنتی می توانید از جدید ترین کد تخفیف آترینا دکتر استفاده کنید. سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل این کدها را به صورت رایگان در اختیار شما می گذارد.

راه های ارتباط با آترینا دکتر

شماره تماس: 02191090037
ایمیل: info[at]atrinadoctor.com