کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف درمانکده

rating
4
19 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

درمانکده، نوبت دهی مطب پزشکان به صورت آنلاین. با کمک کد تخفیف مشاوره آنلاین و حضوری درمانکده می توانید تلفنی، متنی یا تصویری و با هزینه کمتر خدمات پزشکی مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف درمانکده
کدهای تخفیف مربوط به درمانکده را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی درمانکده
کدهای ارسالی درمانکده توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
نظرات و تجربه خرید از درمانکده
نظرات بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی درمانکده

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

درمانکده

رزرو نوبت از پزشکان حاذق و متخصص می تواند سخت و زمان بر باشد. حتی شناخت پزشکان خوب و با تجربه و آگاهی از میزان رضایت بیمارانشان نیز کار راحتی نیست. درمانکده سامانه ای است برای رزرو آنلاین و سریع نوبت از پزشک. با استفاده از این سایت می توانید بدون معطلی نوبت دکتر بگیرید و از دیگر خدمات درمانی نظیر مشاوره نیز بهره مند شوید. استفاده از خدمات این سایت رایگان نیست؛ اما با اعمال کد تخفیف درمانکده می توانید با هزینه کمتری از سرویس های آن استفاده کنید.

خدمات درمانکده

به کمک این سامانه، زمان مورد نیاز برای تحقیق درباره یک یا چند متخصص و طی کردن فرایند درمان، کوتاه تر شده است. استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین ساده است. ابتدا تخصص مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا لیست پزشکان به همراه موقعیت مکانی، سابقه کار و درصد رضایت مراجعان از هر یک نمایش داده شود. فراهم کردن یک بستر مطمئن برای رزرو نوبت ویزیت بهترین دکتر های ایران هدف اصلی راه اندازی این مجموعه است؛ اما تنها خدمت آن به شمار نمی آید.

از دیگر امکانات مهم این سامانه می توان به دریافت مشاوره پزشکی آنلاین از دکتر هایی با تخصص های مختلف اشاره کرد. ممکن است به هر دلیلی اعم از مشغله زیاد، کرونا، مشکلات جسمانی و ... نتوانید به مطب دکتر بروید. در چنین شراطی، کافی است از بخش مشاوره آنلاین، تخصص مورد نیاز و پزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین ویزیت شوید و برای بهبود وضعیت خود از مشاوره و توصیه های آنان کمک بگیرید. این ویزیت بسته به شرایط بیمار و پزشک، می‌تواند به صورت صوتی، تصویری یا متنی باشد.

انجام آزمایش در محل زندگی، از دیگر خدماتی است که توسط این گروه درمانی ارائه می شود. تا کنون بیش از 2700 نفر از خدمات آزمایش در محل استفاده کرده اند. یکی از متداول ترین آزمایش هایی که در منزل انجام می شود، تست کرونا است. علاوه بر این، تمام آزمایشات متداول از قبیل خون، قند، تیروئید، بارداری، کلیه، التهاب، عفونت ها و ... در منزل انجام می شوند. تا حداکثر 24 ساعت پس از ثبت تقاضای آزمایش، نمونه گیری انجام شده و نتیجه آن در عرض 48 ساعت کاری برای شما ارسال می شود. این آزمایش ها می توانند با نسخه یا بدون نسخه پزشک باشند. امکان تست کرونا جمعی برای شرکت ها و سازمان های بیش از 5 نفر نیز فراهم است.

مزایای و ویژگی های سامانه درمانکده

این سامانه از تمام مجوز های لازم برخوردار بوده و کاملاً قابل اطمینان است. رزرو نوبت آنلاین نسبت به شیوه سنتی آن بسیار سریع تر و کارآمد تر است و به شکل قابل توجهی در زمانتان صرفه جویی می کند. حتی اگر ترجیح دهید به همان روش سنتی نوبت رزور کنید، مشاهده اطلاعات و بررسی سوابق و مشخصات پزشکان مختلف می تواند به شما در انتخاب دکتر خوب کمک کند. سایر خدمات مجموعه مانند انجام آزمایشات مختلف نیز شما را از مراجعه حضوری و ماندن در محیط آلوده آزمایشگاه بی نیاز می کند. علاوه بر این، اگر بیماری به دلیل کهولت سن یا وخامت اوضاع جسمی و روحی توان مراجعه به آزمایشگاه یا مطب پزشک را نداشته باشد، اختلالی در روند درمان او پیش نمی آید.

شهرهای تحت پوشش درمانکده

در حال حاضر، این مجموعه با پزشکانی همکاری می کند که در تهران مطب دارند. خدمات انجام آزمایش و تست کرونا در محل نیز صرفاً برای ساکنان تهران در دسترس است. با این وجود، ساکنان دیگر شهر ها می توانند از سیستم مشاوره آنلاین استفاده کنند. حتی اگر بیماری تمایل دارد برای درمان به تهران برود نیز می تواند از طریق سایت نوبت قبلی بگیرد.

چطور از درمانکده تخفیف بگیریم؟

حین استفاده از خدمات درمانی این سایت، می توانید با استفاده از کد تخفیف درمانکده هزینه های خود را کاهش دهید. به وسیله کد تخفیف اولین رزرو یا کد های بدون محدودیت سفارش اول و دیگر پیشنهادات ویژه ای که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار می گیرند، هزینه کمتری خواهید پرداخت.

راه های ارتباط با درمانکده

شماره تماس: 02191022040

ایمیل سازمانی: info[at]darmankade.com

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان نوفل لوشاتو، جنب کوچه یاسمن، مرکز نوآوری نوفل لوشاتو