لوگوی دکترتو

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن دکترتو

4.6 امتیاز از 5 رأی|
دکترتو، نوبت دهی اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی و روانپزشکی، دریافت مشاوره تلفنی با قیمت ارزان با کدهای تخفیف دکترتو .

  در حال حاضر کوپن و کد تخفیف فعالی از دکترتو موجود نیست. کدهای تخفیف جدید بزودی در سایت کانال تخفیف - آف چنل قرار خواهد گرفت.
  با تشکر از شکیبایی شما


   در حال بارگذاری تخفیف‌های منقضی


   دکترتو

   سایت و اپلیکیشن دکترِتو در واقع یک سامانه مشاوره تلفنی پزشکی و نوبت دهی آنلاین برای مطب دکتر ها می‌باشد. هدف دکترتو بهبود خدمات حوزه سلامت است که به بیماران کمک می‌کند با استفاده از این سامانه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند. دکترتو امکان نوبت دهی اینترنتی پزشکان را ابتدا در شهر شیراز راه اندازی نمود و به سرعت محدوده فعالیت خود را گسترش داد و در تهران، اصفهان، مشهد، کرج، کرمان، بندرعباس، تبریز و بسیاری شهرهای دیکر سرویس دهی خود را شروع نمود.

   به کمک سایت و اپلیکیشن دکترتو شهروندان می‌توانند ساعات فعالیت پزشکان در تخصص های پزشکی مختلف را مشاهده کنند و نوبت ویزیت دکتر مورد نظرخود را در زمان دلخواه به صورت آنلاین رزرو کنند.

   برای ویزیت چه پزشکانی می توان از سایت و اپلیکیشن دکترتو نوبت اینترنتی گرفت؟

   در حال حاضر تعداد زیادی از پزشکان در تخصص ها و فوق تخصص های مختلف مثل زنان و زایمان و نازایی، چشم پزشکی، ارتوپدی، اورولوژی، کودکان، پوست، مو و زیبایی، تغذیه، روانشناسی، بینایی سنجی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی و آب درمانی، گوش حلق و بینی و بسیاری از شاخه های دیگر پزشکی عضو سایت دکترتو هستند که به راحتی و تنها با چند کلیک می توان از آن ها به صورت آنلاین نوبت ویزیت مطب یا بیمارستان و درمانگاه را دریافت کرد.

   دریافت نوبت آنلاین دکتر و مشاوره تلفنی دکترتو در کدام شهرها فعال است ؟

   برای دریافت مشاوره تلفنی از پزشک متخصص محدودیتی وجود ندارد و در تمامی شهرها با یک تماس تلفنی می‌توانید از این خدمت استفاده کنید. نوبت دهی آنلاین دکتر نیز در بسیاری از شهرها فعال است، کافی است در قسمت درمانگاه های سایت دکترتو، شهر و منطقه سکونت خود را انتخاب کنید تا لیست بیمارستان ها، مراکز درمانی و مطب دکتر های آن منطقه به شما نمایش داده شود.

   مزایای نوبت دهی با سایت و اپلیکیشن دکترتو چیست؟

   - دسترسی به لیست پزشکان همراه با ساعت فعالیت و نوبت های خالی در هر ساعت از شبانه روز و دریافت نوبت ویزیت در زمان دلخواه

   - جستجوی آسان و مشاهده رزومه، سوابق پزشکی، تلفن و آدرس مطب هر یک از پزشکان در اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین پزشک دکترتو

   - علاوه بر مطب دکتر، دریافت خدمات از بسیاری از بیمارستان ها، درمانگاه و مراکز پزشکی نیز در اپلیکیشن دکترتو امکان پذیر است.

   - مشاوره تلفنی پزشکی با پزشکان متخصص از هر جای ایران

   چطور می توان برای دریافت نوبت یا مشاوره تلفنی از دکترتو هزینه کمتری پرداخت کرد؟

   با برخورداری از کد تخفیف دکترتو که در بازه های زمانی مختلف در قالب طرح ها و جشنواره های تخفیفی ویژه اعلام می گردد و ثبت این کدها در هنگام اخذ نوبت اینترنتی می توان مبلغ ویزیت دکتر متخصص یا هزینه مشاوره را کاهش داد. . تنها کافی است کاربران در مهلت های مقرر نسبت به دریافت کوپن تخفیف دکترتو اقدام فرمایند.

   جدیدترین کدهای تخفیف دکترتو را از کجا دریافت کنیم؟

   به منظور اطلاع رسانی هر چه بهتر و سریع تر، جدیدترین کد تخفیف دکترتو در همین صفحه از وب سایت آف چنل قرار داده می شود. علاوه بر کد تخفیف دکترتو ، سایر طرح های مناسبتی و کمپین های دارای هدیه و جایزه دکترتو نیز در همین صفحه منتشر خواهد شد.

   راه‌ های ارتباط و تماس با پشتیبانی دکترتو

   تلفن : 02191006030 - 07191006030
   ایمیل : support@doctoreto.com
   آدرس شیراز: پارک علم و فناوری فارس، ساختمان آپادانا دفتر
   آدرس تهران : خیابان وزرا، خیابان هفتم، پلاک 7، طبقه چهارم