کد تخفیف فیروز شاپ

کد تخفیف فیروز شاپ

rating
4.58
12 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

فیروز شاپ، فروشگاه اینترنتی مواد بهداشتی شامل صابون، پک ضدعفونی کننده و... . با استفاده از کد تخفیف فیروزشاپ که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار داده شده، محصولات شوینده لباس و بهداشت پوست، مو و بدن را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف فیروز شاپ
کدهای تخفیف مربوط به فیروز شاپ را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی فیروز شاپ

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

فیروز شاپ

شرکت فیروز و محصولات آن را همه می شناسند. این کمپانی نزدیک به 50 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و توزیع محصولات بهداشتی کودک دارد. اگرچه اغلب افراد با محصولات به واسطه لوازم بهداشتی کودک آن آشنا هستند؛ اما تولیدات بسیاری برای همه رده های سنی دیگر نیز دارد. فیروز شاپ فروشگاه آنلاین این شرکت شناخته شده است. هنگام خرید از این فروشگاه، با اعمال کد تخفیف فیروز شاپ مبلغی از فاکتور شما کسر شده و خرید بصرفه تری خواهید داشت.

چرا از فیروز شاپ خرید کنیم؟

این مجموعه تا پیش از سال 1398 فروشگاه اینترنتی نداشت و محصولات آن در فروشگاه های سراسر کشور عرضه می شد. اواخر سال 1398، به دنبال شیوع کرونا و افزایش تقاضا برای مواد شوینده و ضد عفونی کننده، فروشگاه آنلاین فیروز شکل گرفت. هدف از راه اندازی این سایت، دسترسی آسان و سریع همه خانواده ها به محصولات مراقبتی و بهداشتی بود. در ابتدا، پک های مراقبتی این فروشگاه که شامل ماسک و مواد ضدعفونی کننده بود با استقبال بسیاری همراه شد و توانست مشکلات بازار را کاهش دهد و امکان دسترسی آسان همه به محصولات بهداشتی را فراهم کند.

اگر پیش از این از محصولات این شرکت استفاده کرده باشید می دانید که قیمت بسیار منصفانه ای دارند. کیفیت بالا و قیمت پایین ویژگی های بارز و همیشگی محصولات این مجموعه اند. علاوه بر این، این شرکت از معدود سازمان هایی است که دغدغه توانمند سازی افراد دارای محدودیت را دارد. بیش از نیمی از کارکنان این شرکت افراد دارای محدودیت اند و با خرید از این فروشگاه آنلاین می توانید به اشتغال زایی آن ها کمک کنید.

امروزه محصولات بهداشتی با تنوع بسیار بالایی در فروشگاه ها به فروش می رسند. مهم است که برای انتخاب محصول مورد نظرتان برند معتبری را برای خرید انتخاب کنید، چرا که استفاده از محصولاتی همانند شامپو و کرم نامناسب می تواند آسیب زا باشد. برند فیروز از بهترین هایی است که در طول این سال ها توانسته است کیفیت محصولات خود را اثبات کند. البته جدا از فروشگاه فیروزشاپ، می توانید با کد تخفیف دیجی کالا هم از بزرگترین فروشگاه آنلاین کشور، محصولی که برایتان مناسب را با قیمتی مناسب خریداری کنید.