لوگوی فیروز شاپ

کد تخفیف فیروز شاپ

فیروز شاپ، فروشگاه اینترنتی مواد بهداشتی شامل صابون، پک ضدعفونی کننده و... . با استفاده از کد تخفیف فیروزشاپ که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار داده شده، محصولات شوینده لباس و بهداشت پوست، مو و بدن را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.
خیلی خوب
12 رای
4.58
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف فیروز شاپ
شرایط استفاده
  • اقلام فروشگاه آنلاین فیروزشاپ را ارزان تر تهیه کنید
  • خرید آنلاین مواد ضدعفونی کننده، شامپو، انواع شوینده
  • زیرانداز و کهنه بچه، ژل بهداشتی بانوان، مایع لباسشویی و...
  • بدون نیاز به کوپن تمامی اجناس منتخب تا 50% آف خورده
  • بیشتر

کوپن های تخفیف منقضی شده فیروز شاپ


نظرات و تجربه خرید از فیروز شاپ

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص فیروز شاپ
144 comment
هنوز نظری درباره فیروز شاپ ثبت نشده
تجربه خرید شما از فیروز شاپ چیست؟

فیروز شاپ

شرکت فیروز و محصولات آن را همه می شناسند. این کمپانی نزدیک به 50 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و توزیع محصولات بهداشتی کودک دارد. اگرچه اغلب افراد با محصولات به واسطه لوازم بهداشتی کودک آن آشنا هستند؛ اما تولیدات بسیاری برای همه رده های سنی دیگر نیز دارد. فیروز شاپ فروشگاه آنلاین این شرکت شناخته شده است. هنگام خرید از این فروشگاه، با اعمال کد تخفیف فیروز شاپ مبلغی از فاکتور شما کسر شده و خرید بصرفه تری خواهید داشت.

چرا از فیروز شاپ خرید کنیم؟

این مجموعه تا پیش از سال 1398 فروشگاه اینترنتی نداشت و محصولات آن در فروشگاه های سراسر کشور عرضه می شد. اواخر سال 1398، به دنبال شیوع کرونا و افزایش تقاضا برای مواد شوینده و ضد عفونی کننده، فروشگاه آنلاین فیروز شکل گرفت. هدف از راه اندازی این سایت، دسترسی آسان و سریع همه خانواده ها به محصولات مراقبتی و بهداشتی بود. در ابتدا، پک های مراقبتی این فروشگاه که شامل ماسک و مواد ضدعفونی کننده بود با استقبال بسیاری همراه شد و توانست مشکلات بازار را کاهش دهد و امکان دسترسی آسان همه به محصولات بهداشتی را فراهم کند.

اگر پیش از این از محصولات این شرکت استفاده کرده باشید می دانید که قیمت بسیار منصفانه ای دارند. کیفیت بالا و قیمت پایین ویژگی های بارز و همیشگی محصولات این مجموعه اند. علاوه بر این، این شرکت از معدود سازمان هایی است که دغدغه توانمند سازی افراد دارای محدودیت را دارد. بیش از نیمی از کارکنان این شرکت افراد دارای محدودیت اند و با خرید از این فروشگاه آنلاین می توانید به اشتغال زایی آن ها کمک کنید.