کد تخفیف گیسوم

کد تخفیف گیسوم

گیسوم، مکانی برای توسعه کتاب و کتاب خوانی، نقد و بررسی کتاب، شبکه اجتماعی کتاب. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف گیسوم آثار تمامی ناشران در موضوعات مختلف را با قیمت مناسب تری خرید نمایید.
خیلی خوب
41 رای
4.29
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از گیسوم موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف گیسوم به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده گیسوم

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی گیسوم وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از گیسوم

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص گیسوم
144 comment
هنوز نظری درباره گیسوم ثبت نشده
تجربه خرید شما از گیسوم چیست؟

گیسوم

گیسوم یک شبکه جامع جستجوی کتاب است که با استفاده از آن می توانید هر کتابی را یافته و خریداری کنید. حتی می توانید کتاب های درسی و غیر درسی که لازم ندارید را بفروشید. هدف گیسوم افزایش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است و فاصله شما با کتب مورد علاقه تان را کمتر از همیشه کرده است. اگر هنگام سفارش از کد تخفیف گیسوم استفاده کنید نیز هزینه کمتری برای خرید می پردازید.

گیسوم با اینکه بهترین مرجع جستجو و تبادل کتاب است؛ اما فروشگاه نیست. شما می توانید با استفاده از کد تخفيف سی بوک آثار درسی و عمومی مورد نیاز خود در ژانر های مختلف را ارزان تر خریداری کنید.

خدمات گیسوم

در این سایت شما میتوانید همه کتاب های مورد نیاز خود را پیدا کنید؛ اما گیسوم کتاب فروشی نیست. بسیاری از افراد گیسوم را یک فروشنده کتاب تصور می کنند، در حالیکه کار این سامانه سفارش و پیگیری برای تهیه کتاب است. گاهی اوقات ممکن است کتاب خاصی را بخواهید که در بازار کمیاب شده است یا به خاطر قیمت بالا تولید کمی دارد یا به هر دلیلی چاپ آن متوقف شده است و ... در چنین شرایطی، جستجو در کتابفروشی های سطح شهر یا حتی فروشگاه های آنلاین می تواند زمان زیادی ببرد و در عین حال بی نتیجه باشد. این در حالی است که اصلاً دسترسی به کتابفروشی داشته باشید. برای مثال، میزان دسترسی ساکنان شهر های بزرگ به فروشگاه های مختلف بسیار بیشتر است. در این شرایط است که استفاده از خدمات این سامانه به کمک شما می آید. عناوینی که لازم دارید را سفارش دهی تا توسط این مجموعه برای شما پیگیری شوند. امکان تهیه و ارسال  کتاب نیز به شما اطلاع داده می شود.

سؤالی که پیش می آید این است که تأمین کنندگان این سایت چه کسانی هستند و اصلاً چطور کتاب مورد نظر خود را در آن پیدا کنیم؟ تأمین کالا چند حالت دارد. ممکن است یک ناشر یا نویسنده با عضویت در این سایت، کتب خود را در دسترس دیگران قرار دهد. برخی افراد هم ممکن است عنوان هایی که لازم ندارند را برای فروش عرضه کنند. علاوه بر این، گاهی یک کتاب سخت تر پیدا می شود. در این شرایط پس از ثبت تقاضای خرید، این مجموعه سعی می کند تا آن را برای شما یافته و در اختیارتان بگذارد. برای خرید هر کتاب درسی یا غیر درسی در ژانر های مختلف کافی است پس از عضویت در سایت، نام کتاب، ناشر، نویسنده یا موضوع آن را جستجو کنید. در لیست نتایج یافت شده، عنوان مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینه خرید را بزنید. دو حالت ممکن است پیش بیاید. اگر قبلاً کسی این کتاب را برای فروش گذاشته و اکنون موجود باشد، می توانید در همان لحظه خرید خود را نهایی کنید. در غیر این صورت، موجود کردن سفارش پیگیری شده و به شما اطلاع داده می شود. اگر برای دریافت کتاب عجله دارید گزینه تهیه و ارسال سریع را انتخاب کنید تا کتاب ظرف حداکثر 6 روز به دست شما برسد.

مزایای گیسوم

شاید برای شما هم پیش آمده که به یک کتاب واقعاً نیاز داشته باشید؛ اما نتوانید آن را در هیچ فروشگاهی پیدا کنید. سایت جستجوی کتاب گیسوم باعث می شود دیگر این اتفاق را تجربه نکنید و هر کتابی که می خواهید به دستتان برسد. با استفاده از خدمات این سایت در وقت خود صرفه جویی کرده و از کتاب خواندن لذت بیشتری می برید. علاوه بر این، می توانید به عنوان مالک یا نویسنده، کتاب های خود را برای فروش قرار بدهید.

با عضویت در کلاب و فعالیت در سایت نیز می توانید امتیاز کسب کنید. این امتیازها را می توان به کد تخفیف تبدیل کرد و در خریدهای بعدی از آن ها استفاده کرد. بازدید از سایت، خرید، فروش، معرفی دوستان، ارسال محتوا و تکمیل مشخصات از جمله شیوه های امتیازگیری اند. علاوه بر این، می توانید در مسابقه کتابخوانی گیسوم نیز شرکت کنید. به صورت دوره ای، تعدادی اثر مختلف برای مسابقه تعیین م شوند. با خرید هر کدام یا ارسال محتوا و تصویر از آن ها می توانید رتبه کسب کرده و شانس خود برای بردن کد های تخفیف 30 تا 100 درصدی را افزایش دهید.

پس از ثبت سفارش نیز امکان پیگیری خرید کتاب ها از گیسوم وجود دارد. برای این کار کافیست از حساب کاربری خود وارد بخش سفارش ها بشوید. اگر مراحل پردازش و ارسال بسته انجام شده باشد، می توانید مراحل ارسال و موقعیت سفارش را از بخش «جزئیات مرسوله» مشاهده و پیگیری کنید. برای دسترسی راحت تر، اپلیکیشن این مجموعه نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. شما می توانید با نصب گیسوم روی موبایل خود، به راحتی به تمام امکانات آن دسترسی داشته باشید.

چطور از گیسوم ارزانتر خرید کنیم؟

در این سایت دسترسی به کتاب ها آسان تر از هر زمان است و با استفاده از کوپن می تواند به صرفه تر از همیشه هم باشد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف مراجعه کنید تا با دریافت جدیدترین کد تخفیف گیسوم خریدی ارزان تر را تجربه کنید.

راه های تماس با گیسوم

شماره تلفن: 02191306360