لوگوی گیسوم

کد تخفیف گیسوم

گیسوم، مکانی برای توسعه کتاب و کتاب خوانی، نقد و بررسی کتاب، شبکه اجتماعی کتاب. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف گیسوم آثار تمامی ناشران در موضوعات مختلف را با قیمت مناسب تری خرید نمایید.
خیلی خوب
37 رای
4.38
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از گیسوم موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف گیسوم به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده گیسوم

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی گیسوم وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از گیسوم

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص گیسوم
144 comment
هنوز نظری درباره گیسوم ثبت نشده
تجربه خرید شما از گیسوم چیست؟

گیسوم

گیسوم یک شبکه جامع کتاب است که با استفاده از آن می توانید هر کتابی را یافته و خریداری کنید یا حتی کتاب های درسی و غیر درسی که لازم ندارید را بفروشید. هدف گیسوم افزایش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است و فاصله شما با کتب مورد علاقه تان را کمتر از همیشه کرده است. اگر هنگام سفارش از کد تخفیف گیسوم استفاده کنید نیز هزینه کمتری برای خرید می پردازید.

خدمات گیسوم

در این سایت شما میتوانید همه کتاب های مورد نیاز خود را پیدا کنید؛ اما گیسوم کتاب فروشی نیست. بسیاری از افراد گیسوم را یک فروشنده کتاب تصور می کنند، در حالیکه کار این سامانه سفارش و پیگیری برای تهیه کتاب است. گاهی اوقات ممکن است کتاب خاصی را بخواهید که در بازار کمیاب شده است یا به خاطر قیمت بالا تولید کمی دارد یا به هر دلیلی چاپ آن متوقف شده است و ... در چنین شرایطی، جستجو در کتابفروشی های سطح شهر یا حتی فروشگاه های آنلاین می تواند زمان زیادی ببرد و در عین حال بی نتیجه باشد. این در حالی است که اصلاً دسترسی به کتابفروشی داشته باشید. برای مثال، میزان دسترسی ساکنان شهر های بزرگ به فروشگاه های مختلف بسیار بیشتر است. در این شرایط است که استفاده از خدمات این سامانه به کمک شما می آید.

سؤالی که پیش می آید این است که تأمین کنندگان این سایت چه کسانی هستند و اصلاً چطور کتاب مورد نظر خود را در آن پیدا کنیم؟ تأمین کالا چند حالت دارد. ممکن است یک ناشر یا نویسنده با عضویت در این سایت، کتب خود را در دسترس دیگران قرار دهد. برخی افراد هم ممکن است عنوان هایی که لازم ندارند را برای فروش عرضه کنند. علاوه بر این، گاهی یک کتاب سخت تر پیدا می شود. در این شرایط پس از ثبت تقاضای خرید، این مجموعه سعی می کند تا آن را برای شما یافته و در اختیارتان بگذارد. برای خرید هر کتاب درسی یا غیر درسی در ژانر های مختلف کافی است پس از عضویت در سایت، نام کتاب، ناشر، نویسنده یا موضوع آن را جستجو کنید. در لیست نتایج یافت شده، عنوان مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینه خرید را بزنید. دو حالت ممکن است پیش بیاید. اگر قبلاً کسی این کتاب را برای فروش گذاشته و اکنون موجود باشد، می توانید در همان لحظه خرید خود را نهایی کنید. در غیر این صورت، موجود کردن سفارش پیگیری شده و به شما اطلاع داده می شود. اگر برای دریافت کتاب عجله دارید گزینه تهیه و ارسال سریع را انتخاب کنید تا کتاب ظرف حداکثر 6 روز به دست شما برسد.