کد تخفیف لرنیتو

کد تخفیف لرنیتو

rating
4.26
34 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

لرنیتو، نرم افزار بانک سوال تحت وب از آزمون های معتبر. با وارد نمودن کد تخفیف لرنیتو ارزانتر بانک سوالات با امکان ذخیره و چاپ دسترسی داشته باشید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف لرنیتو
کدهای تخفیف مربوط به لرنیتو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی لرنیتو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

لرنیتو

لرنیتو یک نرم افزار تحت وب برای شخصی سازی آموزش است. جستجوی سوال، طراحی آزمون‌ و به اشتراک‌گذاری منابع آموزشی‌ از جمله امکانات این سامانه می‌باشد. لرنیتو یادگیری را به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل می‌کند و به دانش‌آموزها و معلم‌ها کمک می‌کند بهتر، هوشمندتر، سریع‌تر و امروزی‌تر درس بخوانند. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف لرنیتو با قیمت کمتری از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

اگر دانش آموز نیستید و می خواهید مهارت یا مطلب جدیدی یاد بگیرید که در زمینه های کاری هم به شما کمک کند می توانید از کد تخفيف مکتب خونه برای آموزش هایی کاربردی و متفاوت استفاده کنید. علاوه بر این، از خدمات مجموعه ماز هم برای آزمون های آزمایشی دبیرستان و کنکور می توانید بهره من شوید. لازم به ذکر است که داشتن کد تخفیف ماز هزینه استفاده از این خدمات را برای شما کاهش خواهد داد.

خدمات آموزشی لرنیتو

سامانه آموزشی لرنیتو مرجعی برای ارائه انواع محتوا و کلاس های درسی است. کتابهای درسی، ویدئو های آموزشی بهترین اساتید، بانک سؤالات تستی و تشریحی و آزمون ساز هوشمند و کلاسهای آنلاین، امکانات آموزشی این پلتفرم را تشکیل می دهند. دانش آموزان و معلمان می توانند بسته به نیاز های خود از هر یک از این موارد استفاده کنند. کلاس های آنلاین به شما این امکان را می دهد که از هر جا و در هر زمانی به صورت آنلاین به یادگیری بپردازید. سازنده آزمون این سایت منبع بی نظیری هم برای معلمان و هم دانش آموزان است که با استفاده از آن می توانند برای هر مبحثی سؤال های استاندارد پیدا کنند. علاوه بر این، در قسمت بانک سؤالات لرنیتو نیز می توانید به صد ها هزار سؤال تستی و تشریحی مختلف دسترسی داشته باشید. تفاوت این نوع سؤال ها در این است که شباهت بیشتری به منابع کنکور و آزمون های سنجش دارند.

 در قسمت ریزدرس می توانید هزاران ویدئوی از پیش از ضبط شده توسط اساتید برتر را مشاهده کرده و مطالب درسی را بهتر و دقیق تر یاد بگیرید. یکی دیگر از امکانات برجسته این پلتفرم، کتابهای آن است. این قسمت فراتر از کتب درسی است و در آن می توانید با مشاهده فیلم و شنیدن پادکست، شیوه متفاوتی از یادگیری را تجربه کنید. با توجه به این که تعداد منابع و محتواهای آموزشی در این سامانه زیاد است، موتور جستجوی لرنیتو به شما کمک می کند با یک سرچ ساده به هر چیزی که نیاز دایر دسترسی پیدا کنید.

ویژگی ها و مزایای لرنیتو

ویژگی‌های لرنیتو عبارتند از وجود بیش از 80 هزار سوال تستی و تشریحی و سوال‌های امتحان نهایی، کنکور و آزمون‌های آزمایشی و بروزرسانی سوالات مطابق محتوای کتاب‌های درسی. این قابلیت سبب می شود همیشه به جدیدترین سؤالات دسترسی داشته باشید و با استفاده از آن ها برای آزمون های مهم آماده شوید. امکان به اشتراک گذاری سوالات و بحث و تبادل نظر با دوستان، قابلیت دسترسی از طریق دستگاه‌های مختلف، امکان طراحی سریع و آسان آزمون همراه با کلید سوالات و پاسخ تشریحی، امکان جستجوی سوال یا کلید‌واژه در دیتابیس لرنیتو و امکان تصحیح سیستمی آزمون‌های تستی از دیگر مزیت های آن است. نکته مثبت دیگر درباره این سایت این است که نه تنها دانش آموزان، بلکه اساتید نیز می توانند برای جذاب تر شن کلاس درس یا طراحی امتحان از آن استفاده کنند.

چطور با قیمت کمتر از لرنیتو استفاده کنیم؟

اشتراک لرنیتو در سه پلن مختلف برای دانش آموزهای متوسطه، معلمان متوسطه و مشاوران و مدیران ارائه می شود. عضو هر کدام از این گروه ها که باشید، با استفاده از کوپن و کد تخفیف لرنیتو که در سایت کانال تخفیف فراهم گردیده، با قیمت ارزان تری می‌توانید از خدمات آموزشی این سایت بهره ببرید.

راه های ارتباط با پشتیبانی لرنیتو

شماره تماس: 93-0218895109