کد تخفیف لینوم

کد تخفیف لینوم

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

لینوم، پلتفرم میکرولرنینگ فارسی. با کوپن و کد تخفیف لینوم دوره های آموزشی، درسی و دانشگاهی در رشته های علوم پزشکی، فنی و مهندسی و نرم افزاری را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف لینوم
کدهای تخفیف مربوط به لینوم را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی لینوم

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

لینوم

لینوم سامانه آموزشی اینترنتی است که در زمینه آموزش مطالب درسی دانشگاهی با شیوه میکرولرنینگ فعالیت می کند. دانشجویان رشته های علوم پزشکی، فنی مهندسی و نرم افزاری می توانند با مراجعه به این سامانه به آموزش مطالب درسی دانشگاهی دسترسی داشته باشند. بهره بردن از شیوه ای متفاوت برای یادگیری، سبب می شود مطالب را بهتر بیاموزید. با استفاده از کد تخفیف لینوم نیز می توانید هزینه کمتری برای استفاده از دوره ها بپردازید.

محصولات و خدمات لینوم

با مراجعه به این سامانه می توانید مطالب درسی را به شیوه ای نوین و با بازده ای بیشتر از همیشه یاد بگیرید. تمام دوره های آموزشی آنلاین بوده و به شیوه میکرولرنینگ تهیه شده اند. میکرولرنینگ چیست؟ این شیوه یکی از محبوب ترین راه های آموزش مجازی است که یادگیری را سریع تر و آسان تر از همیشه کرده است. همانطور که از اسم آن مشخص است، شما می توانید مطالب درسی را به شکل بخش های کوچک یاد بگیرید. یک کلاس درس عادی دانشگاه 90 دقیقه یا همان یک ساعت و نیم است. سؤال این است که به نظر شما چقدر از این زمان بازده کلاس بالا است؟ تمام این مدت را تمرکز دارید و هر چیزی که استاد می گوید یاد می گیرید؟ احتمالاً نه. مختصر و مفید تر کردن مطالب ارائه شده، همان راهکاری است که میکرولرنینگ ارائه می کند.

آموزش ها برای دروسی مانند آناتومی، بیوشیمی، نسخه نویسی، میکروب شناسی، ریاضی عمومی 1 و 2، معادلات دیفرانسیل و ... ارائه می شوند. در همه این دوره ها، مطلب به چند بخش و سر فصل مختلف تقسیم شده است. هر سر فصل هم چند ویدئو دارد که بازه زمانی آن ها بین 5 تا 20 دقیقه است. در نتیجه، تمام مطالب به صورت جزئی تفکیک شده اند تا بتوانید تنها مبحث مورد نیاز خود را پیدا کرده و مشاهده کنید. مدرسان نیز از میان اساتید شناخته شده و با تجربه کشور انتخاب شده اند تا کیفیت انتقال مطالب در بالاترین سطح ممکن باشد. اطلاعات مربوط به محتوا، نحوه تدریس و استاد دوره نیز با کلیک روی آن قابل مشاهده است.

اگر به خدمات تخصصی تری در زمینه آزمون های آنلاین نیاز دارید، حتماً به ماز مراجعه کنید. لطفاً به یاد داشته باشید که با در اختیار داشتن کد تخفیف ماز، خرید شما از این مجموعه با هزینه کمتری همراه خواهد بود.

مزایای اپلیکیشن لینوم

لینوم توانسته است یادگیری مباحث درسی پیچیده و دشوار را ساده کند. اگر تا کنون به هر دلیلی اعم از سختی مطالب یا تدریس نامناسب نمی توانستید موضوعی را یاد بگیرید، این سامانه شرایط را برای شما عوض می کند. با خریداری دوره ها به صورت نامحدود به آن ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از هر اکانت در دو دستگاه استفاده کنید. کوتاه بودن زمان آموزش نسبت به حجم مطالبی که در آن ارائه می شود، مزیت بسیار بزرگی است که می تواند سرعت یادگیری را بالا ببرد. آموزش های همه درسها نیز مثال محورند تا هم مطلب بهتر جا بیفتد و هم نیازی به حل کردن نمونه سؤال نداشته باشید. در انتهای هر ویدئو نیز کوییزی قرار داده شده است که برای سنجش و تمرین بیشتر می توانید از آن ها کمک بگیرید.

کیفیت مطالب ارائه شده بالا است. برای اطمینان می توانید بخش اول از هر کدام را به صورت رایگان تماشا کنید. پس از خرید دوره نیز تا 24 ساعت برای بازگشت وجه فرصت دارید. اگر به هر دلیلی، از تدریس رضایت نداشتید، می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و بدون هیچ سؤالی هزینه را به صورت کامل پس بگیرید. اگر سؤالی از محتوای درس داشته باشید هم می توانید در کادر پایین صفحه بپرسید و پاسخ خود را دریافت کنید. در صورت دعوت از دیگران نیز، 15 درصد به آن ها تخفیفات ویژه داده می شود و 15 درصد از هزینه دوره هم به کیف پول شما اضافه می شود.

چطور دوره های آموزشی لینوم را ارزان تر بخریم؟

در صورت تمایل به استفاده از دوره های آموزشی این مجموعه می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. کافیست هنگام خرید از کد تخفیف لینوم استفاده کنید. برای دریافت این کوپن ها می توانید به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید.

راه های تماس با پشتیبانی لینوم

شماره تلفن لینوم: 02171057814
آدرس: تهران، پل مدیریت، علامه جنوبی، نبش حق طلب، مرکز نوآوری دانشگاه علامه.