لوگوی لینوم

کد تخفیف لینوم

لینوم، پلتفرم میکرولرنینگ فارسی. با کوپن و کد تخفیف لینوم دوره های آموزشی، درسی و دانشگاهی در رشته های علوم پزشکی، فنی و مهندسی و نرم افزاری را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف لینوم
اعتبار تا 5 ماه دیگر
شرایط استفاده
  • تهیه دوره های آموزشی همراه با تخفیف سایت لینوم
  • فیلم آموزش دروس تخصصی و عمومی دانشگاه و غیره
  • در رشته های علوم پزشکی، مهندسی مکاینک، گرافیک و...
  • با اعمال کد فوق 10 درصد از هزینه سفارش کسر می‌شود
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده لینوم

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی لینوم وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از لینوم

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص لینوم
144 comment
هنوز نظری درباره لینوم ثبت نشده
تجربه خرید شما از لینوم چیست؟

لینوم

لینوم سامانه آموزشی اینترنتی است که در زمینه آموزش مطالب درسی دانشگاهی با شیوه میکرولرنینگ فعالیت می کند. دانشجویان رشته های علوم پزشکی، فنی مهندسی و نرم افزاری می توانند با مراجعه به این سامانه به آموزش مطالب درسی دانشگاهی دسترسی داشته باشند. بهره بردن از شیوه ای متفاوت برای یادگیری، سبب می شود مطالب را بهتر بیاموزید. با استفاده از کد تخفیف لینوم نیز می توانید هزینه کمتری برای استفاده از دوره ها بپردازید.

محصولات و خدمات لینوم

با مراجعه به این سامانه می توانید مطالب درسی را به شیوه ای نوین و با بازده ای بیشتر از همیشه یاد بگیرید. تمام دوره های آموزشی آنلاین بوده و به شیوه میکرولرنینگ تهیه شده اند. میکرولرنینگ چیست؟ این شیوه یکی از محبوب ترین راه های آموزش مجازی است که یادگیری را سریع تر و آسان تر از همیشه کرده است. همانطور که از اسم آن مشخص است، شما می توانید مطالب درسی را به شکل بخش های کوچک یاد بگیرید. یک کلاس درس عادی دانشگاه 90 دقیقه یا همان یک ساعت و نیم است. سؤال این است که به نظر شما چقدر از این زمان بازده کلاس بالا است؟ تمام این مدت را تمرکز دارید و هر چیزی که استاد می گوید یاد می گیرید؟ احتمالاً نه. مختصر و مفید تر کردن مطالب ارائه شده، همان راهکاری است که میکرولرنینگ ارائه می کند.

آموزش ها برای دروسی مانند آناتومی، بیوشیمی، نسخه نویسی، میکروب شناسی، ریاضی عمومی 1 و 2، معادلات دیفرانسیل و ... ارائه می شوند. در همه این دوره ها، مطلب به چند بخش و سر فصل مختلف تقسیم شده است. هر سر فصل هم چند ویدئو دارد که بازه زمانی آن ها بین 5 تا 20 دقیقه است. در نتیجه، تمام مطالب به صورت جزئی تفکیک شده اند تا بتوانید تنها مبحث مورد نیاز خود را پیدا کرده و مشاهده کنید. مدرسان نیز از میان اساتید شناخته شده و با تجربه کشور انتخاب شده اند تا کیفیت انتقال مطالب در بالاترین سطح ممکن باشد. اطلاعات مربوط به محتوا، نحوه تدریس و استاد دوره نیز با کلیک روی آن قابل مشاهده است.