لوگوی ماکسیم

کد تخفیف ماکسیم

ماکسیم، سامانه‌‌ تاکسی آنلاین فعال در جهان و ایران. به کمک کد تخفیف درخواست ماشین ماکسیم می توانید رایگان یا با هزینه کمتری سفرهای بین شهری خود را انجام دهید.
خیلی خوب
8 رای
4.88
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف ماکسیم
تعداد محدود
شرایط استفاده
  • کد تخفیف ماکسیم برای اولین سفر و کاربران جدید
  • فعال در شهر تهران، کرج، اصفهان، شیراز، بندرعباس، مشهد و..
  • با این کد در هر سفر 10% تا سقف 15 هزار تومان تخفیف بگیرید
  • برای انجام اولین سفر با ماکسیم روی «لینک خرید» کلیک کنید

کوپن های تخفیف منقضی شده ماکسیم


نظرات و تجربه خرید از ماکسیم

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص ماکسیم
144 comment
هنوز نظری درباره ماکسیم ثبت نشده
تجربه خرید شما از ماکسیم چیست؟

ماکسیم

ماکسیم سرویس هوشمند درخواست تاکسی است که در بسیاری از شهر های ایران و دیگر کشور ها فعالیت می کند. اگر می خواهید تجربه ای آسان و ارزان تر از سفرهای درون شهری داشته باشید وقت آن رسیده است که اپلیکیشن ماکسیم را نصب کنید. خدمات و امکانات ارائه شده در این پلتفرم به کاهش سفر های غیرضروری و صرفه جویی در زمان افراد کمک می کند. با کد تخفیف ماکسیم می توانید برای گرفتن تاکسی یا استفاده از دیگر سرویس های ارائه شده در این سامانه هزینه کمتری بپردازید.

خدمات ماکسیم

این مجموعه در ابتدا در سال 1396 به عنوان سامانه ای برای دریافت تاکسی اینترنتی آغاز به کار کرد؛ اما امروزه خدمات آن بسیار گسترده تر است. در حال حاضر ساکنان تمام شهر هایی که بالای یک میلیون نفر جمعیت دارند و بسیاری از شهر های کوچک تر می توانند از این مجموعه استفاده کنند. نصب و استفاده از اپلیکیشن ماکسیم ساده بوده و روی تمام موبایل های اندروید و آی‌اواس قابل اجرا است. برای دریافت تاکسی سه گزینه پیش روی شما است که عبارت اند از خودروهای اقتصادی، در اختیار (ساعتی) و بین شهری ویژه. گزینه اول همان تاکسی اینترنتی عادی با تعرفه ای مناسب است که می توانید برای تمام سفر های درون شهری خود از آن استفاده کنید. خودروهای ویژه نیز همانطور که از اسمشان مشخص است برای سفر های بین شهری مناسب اند.

خدمت متفاوت و جذاب این سامانه، قابلیت خودرو در اختیار یا کرایه ساعتی خودرو است. این سرویس برای زمان هایی که سرتان شلوغ است یا چند نقطه مختلف از شهر کار دارید مناسب است. ممکن است ماشین شخصی نداشته باشید یا زمان و انرژی رانندگی و ماندن در ترافیک و پیداکردن جای پارک و ... را نداشته باشید. در این مواقع کافیست به راحتی از خودرو در اختیار ماکسیم استفاده کنید. شما می توانید ساعات درخواستی خود و مکان های توقف را با راننده در میان گذاشته و ثبت تقاضا کنید. دیگر شلوغی، عجله، دیر رسیدن به کار ها و ازدحام سرویس های حمل و نقل عمومی را فراموش کرده و با هزینه ای مناسب، بدون هیچ مشکلی به تمام کار های ضروری خود برسید.