کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف ماکسیم

rating
3.9
30 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

ماکسیم، سامانه‌‌ تاکسی آنلاین فعال در جهان و ایران. به کمک کد تخفیف ماکسیم برای درخواست ماشین می توانید رایگان یا با هزینه کمتری سفرهای بین شهری خود را انجام دهید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ماکسیم
کدهای تخفیف مربوط به ماکسیم را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی ماکسیم
کدهای ارسالی ماکسیم توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ماکسیم

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ماکسیم

ماکسیم سرویس هوشمند درخواست تاکسی است که در بسیاری از شهر های ایران و دیگر کشور ها فعالیت می کند. اگر می خواهید تجربه ای آسان و ارزان تر از سفرهای درون شهری داشته باشید وقت آن رسیده است که اپلیکیشن ماکسیم را نصب کنید. خدمات و امکانات ارائه شده در این پلتفرم به کاهش سفر های غیرضروری و صرفه جویی در زمان افراد کمک می کند. با کد تخفیف ماکسیم می توانید برای گرفتن تاکسی یا استفاده از دیگر سرویس های ارائه شده در این سامانه هزینه کمتری بپردازید.

با استفاده از کد تخفيف اسنپ نیز می توانید سفر های درون شهری خود یا حتی انتقال بسته و سفارش غذا را با قیمت کمتری انجام دهید. کافیست سوپر اپلیکیشن اسنپ را روی تلفن همراه خود نصب کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید.

خدمات سامانه درخواست تاکسی ماکسیم

این مجموعه در ابتدا در سال 1396 به عنوان سامانه ای برای دریافت تاکسی اینترنتی آغاز به کار کرد؛ اما امروزه خدمات آن بسیار گسترده تر است. در حال حاضر ساکنان تمام شهر هایی که بالای یک میلیون نفر جمعیت دارند و بسیاری از شهر های کوچک تر می توانند از این مجموعه استفاده کنند. نصب و استفاده از اپلیکیشن ماکسیم ساده بوده و روی تمام موبایل های اندروید و آی‌اواس قابل اجرا است. برای دریافت تاکسی سه گزینه پیش روی شما است که عبارت اند از خودروهای اقتصادی، در اختیار (ساعتی) و بین شهری ویژه. گزینه اول همان تاکسی اینترنتی عادی با تعرفه ای مناسب است که می توانید برای تمام سفر های درون شهری خود از آن استفاده کنید. خودروهای ویژه نیز همانطور که از اسمشان مشخص است برای سفر های بین شهری مناسب اند.

خدمت متفاوت و جذاب این سامانه، قابلیت خودرو در اختیار یا کرایه ساعتی خودرو است. این سرویس برای زمان هایی که سرتان شلوغ است یا چند نقطه مختلف از شهر کار دارید مناسب است. ممکن است ماشین شخصی نداشته باشید یا زمان و انرژی رانندگی و ماندن در ترافیک و پیداکردن جای پارک و ... را نداشته باشید. در این مواقع کافیست به راحتی از خودرو در اختیار ماکسیم استفاده کنید. شما می توانید ساعات درخواستی خود و مکان های توقف را با راننده در میان گذاشته و ثبت تقاضا کنید. دیگر شلوغی، عجله، دیر رسیدن به کار ها و ازدحام سرویس های حمل و نقل عمومی را فراموش کرده و با هزینه ای مناسب، بدون هیچ مشکلی به تمام کار های ضروری خود برسید.

در صورتی که نیاز به خدمات تکمیلی داشته باشید نیز می توانید آن ها را هنگام تقاضای تاکسی ثبت کنید تا سفری آسوده تر را تجربه کنید. گزینه هایی که می توانید انتخاب کنید عبارت از عجله داشتن، همراه داشتن کودک، حیوان خانگی، داشتن چمدان و وسایل، نیاز به کمک راننده، کولر/بخاری، نداشتن پول خرد، درخواست برای شخص دیگر و ... همچنین، زمان هایی که وقت کمی دارید می توانید از موتور سیکلت استفاده کرده تا با سرعت بیشتر و هزینه کمتری به مقصد خود برسید.

علاوه بر تاکسی های درون و برون شهری، می توانید برای تحویل بسته و کالا های خود نیز از این اپلیکیشن کمک بگیرید. سرویس خرید و تحویل کالا برای تهیه اقلام غذایی و دارویی و تحویل آن ها در محل کاربرد دارد. پیک مرسولات نیز برای جابجایی اسناد، انواع بسته و کالا استفاده می شود و شما می توانید برا ارسال بسته های شخصی یا مربوط به کسب و کار آنلاین خود از این سرویس استفاده کنید. برای حمل و نقل بسته های بزرگ تر، اسباب کشی و ... می توانید از سرویس خودروهای باری سبک استفاده کنید. این خودروها را به صورت عادی یا ساعتی کرایه کرده و حمل بار های خود را به سادگی و با تعرفه ای مناسب انجام دهید. انتخاب گزینه کمک راننده هم مبلغی به کرایه اضافه می کند و در ازای آن می توانید برای جابجایی و بارگیری یا تخلیه وسایل از راننده کمک بگیرید.

مزایای سایت و اپلیکیشن ماکسیم

سریع و آسان کردن فرایند کرایه تاکسی، ارسال بسته های مختلف و حتی حمل بار از مهم ترین مزایای استفاده از این سامانه است که باعث می شود با آسودگی خیال بیشتر و بدون نگرانی از اتلاف وقت کار های خود را انجام دهید. حتی زمان هایی که به اینترنت دسترسی نداشته باشید هم می توانید با تماس با شماره 1611 درخواست خودرو بدهید. امکان درخواست برای دیگر افراد هم به شما اجازه می دهد برای اعضای خانواده یا سالمندان اطراف خود تاکسی بگیرید. یکی دیگر از مزایای مهم این سامانه گستردگی خدمات آن است که در بسیاری از شهر های کوچک و بزرگ ایران و حتی دیگر کشور ها در دسترس است. اگر وسیله نقلیه داشته باشید، یا حتی بدون آن، می توانید به عنوان راننده یا پیک در این سامانه ثبت نام کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

چطور از ماکسیم ارزان تر استفاده کنیم؟

برای این که بتوانید سفر های درون شهری و حمل بسته های مختلف خود را با صرف هزینه کمتری انجام دهید می توانید از تخفیفات این سامانه استفاده کنید. برای کسب اطلاع از بهترین پیشنهادات و دریافت جدیدترین کد تخفیف ماکسیم به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید و با اعمال این کدها سفری ارزان تر را تجربه کنید.

راه های تماس با پشتسبانی ماکسیم

شماره تلفن: 02171126054
ایمیل: najafabad@taximaxim.ir
آدرس: اصفهان، خیابان آیت الله خادمی، مقابل پمپ بنزین، نبش کوچه 25، ساختمان ماهان، واحد 3.