کد تخفیف نشر نوین

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن نشر نوین

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

نشر نوین، فروشگاه انلاین انتشارات کتاب چاپی

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف نشر نوین
کدهای تخفیف مربوط به نشر نوین را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

نشر نوین

نوین ناشر تخصصی کتاب های کسب و کار و توسعه فردی است که فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و از طریق فروشگاه اینترنتی آن می توانید به ده ها عنوان کتاب مختلف دسترسی داشته باشید. اگر به مطالعه در زمینه رشد فردی و کاری علاقه دارید می توانید جدیدترین های این حوزه را با استفاده از کد تخفیف نشر نوین با قیمت کمتری خریداری کنید.

برخی اوقات ممکن است به دنبال کتاب خاصی باشید؛ اما نتوانید آن را به سادگی در فروشگاه های آنلاین یا حضوری پیدا کنید. در این موارد بهترین راهکار پیش روی شما مراجعه به سایت گیسوم برای جستجو کتاب است. اگر کد تخفیف گیسوم داشته باشید هم کتاب مد نظر خود را با هزینه کمتر دریافت خواهید کرد.

محصولات نشر نوین

این انتشارات تا کنون بیش از 130 عنوان کتاب مختلف را به اشکال کاغذی، الکترونیک و صوتی عرضه کرده است. حوزه رشد و توسعه فردی همواره یکی از شاخه های محبوب برای مطالعه میان افراد بوده است و می توان گفت که این محبوبیت در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است. در هر زمان و شرایطی که باشیم، همیشه جایی برای پیشرفت و بهتر شدن هست. تقویت مهارت های فردی روی تمام جنبه های زندگی فرد تأثیر می گذارد و مطالعه، مناسب ترین شیوه برای ایجاد این نوع تحول است. علاوه بر این، مطالعه آثار موفق ترین افراد و وام گیری از تجربیات آن ها در زمینه راه اندازی یا پیشبرد کسب و کار می تواند کمک بسیاری به افراد کرده یا در حل مشکلات پیش روی آن ها راهگشا باشد. با مراجعه به این کتابفروشی آنلاین می توانید اثر مورد علاقه خود برای مطالعه را به سادگی از میان بهترین و جدیدترین عنوان ها یافته و خریداری کنید. علاوه بر کتاب، می توانید نشریاتی مانند مجله کسب و کار هاروارد را نیز به صورت چاپی یا آنلاین از این سایت دریافت کنید.

ویژگی ها و مزایای نشر نوین

مطالعه کتاب همواره یکی از بهترین راه ها برای به روز ماندن و افزایش اطلاعات در زندگی شخصی یا کاری بوده است. کتب توسعه فردی این امکان را به شما می دهند که با شناخت بهتر خود و توانایی هایی که دارید، موفقیت های بیشتری را کسب کنید. علاوه بر این، مالکان شرکت و کسب و کار های نیز به طور مداوم با چالش های مختلفی روبرو می شوند و منطقی ترین راه برای عبور از این موانع استفاده از توصیه ها و نوشته های اشخاصی است که قبلاً آن ها را پشت سر گذاشته اند. تنوع عناوین موجود در این فروشگاه نیز زیاد است و حق انتخاب گسترده ای به مخاطب می دهد. در این سایت به سادگی به هر کتابی که دوست دارید، دسترسی خواهید داشت و می توانید بدون صرف وقت در کتابفروشی ها آن را خریداری کنید.

یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد این مجموعه، ارائه هدایای تبلیغاتی است. سازمان های مختلف می توانند پکیج های ویژه کتاب، مجله، اشتراک و دیگر کالا های فرهنگی را به صورت شخصی سازی شده از این فروشگاه تهیه کنند. این بسته های فرهنگی هدایایی مقرون به صرفه و ماندگار محسوب شده و به ارتقای وجهه برند شما کمک می کنند. شما می توانید مواردی مانند درج تقدیم نامه، معرفی شرکت، کالا های موجود در هر پکیج و طراحی جلد کتاب یا بسته ها را نیز به خواست خود تغییر دهید.

چگونه با کد تخفیف نشر نوین ارزان تر بخریم؟

کوپن های هدیه این فروشگاه این امکان را به شما می دهد که کتب مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنید. برای اطلاع از جدیدترین کد تخفیف نشر نوین می توانید به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف مراجعه کرده و با جستجوی نام انتشارات این کدها را دریافت کنید.

راه های تماس با پشتیبانی نشر نوین

شماره تلفن: 02186120233

ایمیل: info@nashrenovin.ir