لوگوی پلکان یادگیری

کد تخفیف پلکان یادگیری

پلکان یادگیری ، سامانه آنلاین ساخت آزمون هوشمند و حل تمرین استاندارد . معلمان و دانش آموزان میتوانند با استفاده از کد تخفیف پلکان یادگیری که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار داده شده از امکانات آموزشی این پلتفرم با قیمت ارزان تری بهره مند شوند.
خیلی خوب
8 رای
3.62
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
اعتبار تا 2 ماه دیگر
شرایط استفاده
  • خرید با تخفیف پکیج آزمون ساز دبیران پلکان یادگیری
  • امکان ایجاد آزمون تک درس و یا جامع ویژه معلمان و مدارس
  • قابلیت برگزاری امتحان آنلاین در زمان دلخواه و مدت مشخص
  • امکان دریافت خروجی pdf برای آزمون حضوری نیز وجود دارد
  • بیشتر

کوپن های تخفیف منقضی شده پلکان یادگیری


نظرات و تجربه خرید از پلکان یادگیری

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص پلکان یادگیری
144 comment
هنوز نظری درباره پلکان یادگیری ثبت نشده
تجربه خرید شما از پلکان یادگیری چیست؟

پلکان یادگیری

این مجموعه جهت کمک به دانش آموزان، دبیران و مدارس راه اندازی شده است. در وب سایت پلکان یادگیری دانش آموزان می توانند مطالب درسی خود را با مشاهده فیلم های آموزشی فرا بگیرند، دبیران نمونه سوال امتحانی و مدارس برنامه های درسی و پیشرفت تحصیلی دریافت کنند. اگر می‌خواهید از خدمات این وبسایت استفاده کنید و هزینه کمتری هم پرداخت کنید، پیشنهاد می‌کنیم هنگام سفارش پکیج ها کد تخفیف پلکان یادگیری را وارد نمایید.

خدمات و محصولات سایت پلکان یادگیری

دبیران می توانند در این سایت آزمون های خود را بسازند و سوال های استاندارد را از این مجموعه دریافت کنند. دانش آموزان می توانند پکیج های آموزشی و جمع بندی نمونه سوال ویژه آمادگی امتحانات، ورود به مدارس برتر مانند تیزهوشان و نمونه دولتی و… را از طریق این مجموعه خریداری کنند و در مدرسه دلخواه خود قبول شوند.

مزایا و ویژگی های پلکان یادگیری

وجود هزاران سوال استاندارد و شناسنامه دار و قابلیت ایجاد آزمون آنلاین با شرایط شبیه به امتحان واقعی و یا دانلود برگه آزمون برای امتحان های حضوری و آفلاین، سهولت استفاده از نرم افزار برای همه کاربران، امکان دعوت آنلاین از دانش آموزان، امکان مشاهده برنامه های درسی، گزارش عملکرد و کارنامه ها، امکان ساخت و طراحی آزمون های شخصی، نمایش عملکرد پشتیبان، امکان مشاهده نمودار های آماری فعالیت و امکانات مدیریتی از قبیل مزایای پلکان یادگیری می باشد.

شهرهای تحت پوشش پلکان یادگیری

تمامی فعالیت های این مجموعه به صورت آنلاین هستند و شما در سراسر ایران می توانید عضو این مجموعه شوید از پیج های آموزشی و نمونه سوالات آنها استفاده نمایید.

چطور از پلکان یادگیری تخفیف بگیریم؟

کد های تخفیف پلکان یادگیری این امکان را فراهم کرده اند که شما بتوانید تمامی پکیج های آموزشی و خدمات این مجموعه را با هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه دریافت کنید. این کدها انواع مختلفی دارد که برخی از آنها عبارتند از :

کد تخفیف اولین خرید پلکان یادگیری که برای کاربران جدید صرفا قابل استفاده است تا بتوانند در سفارش اول شان مبلغ کمتری پرداخت نمایند.

کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول پلکان یادگیری نیز برای دانش آموزان و معلمانی که قبلا پکیج های پلکان دانش آموز یا دبیران را تهیه نموده و مجدد قصد خرید محصول دیگری را دارند کاربرد دارد تا در سفارشات بعدی نیز تخفیف بگیرند.

دریافت جدیدترین کدهای تخفیف پلکان یادگیری

پیشنهاد میکنیم جهت دریافت جدیدترین کوپن ها و کد تخفیف پلکان یادگیری، وارد وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل شوید. و با جستجوی نام این برند، از کوپن های تخفیف و پیشنهادهای جذاب و پکیج های اموزشی تخفیف دار آن مطلع شوید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی پلکان یادگیری

شماره تلفن پلکان یادگیری :  02191314070
ایمیل : support@peleyad.com
آدرس :  تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به بزرگراه اشرفی اصفهانی، پلاک 439 طبقه 2