کانال تخفیف
صبانت، فروش اینترنت پرسرعت +ADSL2، وایرلس پرسرعت، تلفن اینترنتی و...

کد تخفیف صبانت ارسال شده توسط کاربران

اشتراک گذاری رایگان کدهای تخفیف صبانت

4 امتیاز از 18 رأی|
صبانت، فروش اینترنت پرسرعت +ADSL2، وایرلس پرسرعت، تلفن اینترنتی و...

کوپن و کد تخفیف صبانت

شرکت انتقال داده های نداگشتر صبا(صبانت) در نظر دارد تا در راستای ارتقای کیفیت خدمات خود، هر مشترک خود را به عنوان یک سفید و نماینده خود ببیند زیرا بهترین تبلیغ زمانی است که خود استفاده کنندگان محصول این مهم را انجام دهند. بنابراین از تمام مشترکینی که تمایل دارند به عنوان معرف دوستان و آشنایان خود را به شرکت معرفی نمایند. هنگامی که دوستان و آشنایان خود را به شرکت معرفی می نمایید، در صورتیکه آن ها هنگام ثبت نام کد معرف(کد شما) را به شرکت اعلام نمایند، از مزایای تخفیفاتی متمایز به نسبت سایر مشترکین جدید بهره خواهند برد.

شرایط استفاده

ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ADSL

دارای طرح های با سرعت و حجم های متنوع

همراه با کدهای تخفیف مختلف ویژه مشترکین صبانت

کوپن اسنپ فود، الوپارک، اسنپ مارکت، آزمایشگاه آنلاین و ...

برای کپی کد کلیک / لمس کنید
کد کپی شد
387210
کوپن و کد تخفیف صبانت

کد تخفيف صبانت.

این کد را در قسمت "کد معرف" وارد کنید

برای کپی کد کلیک / لمس کنید
کد کپی شد
372216

آف چنل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایت آف چنل (کانال تخفیف)، مرجع اشتراک گذاری رایگان کوپن و کد تخفیف فروشگاه های آنلاین و کسب و‌ کارهای اینترنتی است. در حال حاضر با همراهی استارت آپ ها انواع کد تخفیف، مسابقه، کمپین و جشنواره های صدها برند معتبر، اپلیکیشن و مراکز خدمات آنلاین را به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم.دیجی کالا، اسنپ، اسنپ فود، استادکار، تپسی، سینماتیکت، علی بابا، فیلیمو، اسنپ مارکت، باسلام، بیمیتو و ماز از جمله این وبسایت ‌هاست. کاربران در کانال تخفیف می توانند در کوتاه ترین زمان و با چند کلیک ساده به جدیدترین تخفیف ها در گروه تاکسی اینترنتی، سفارش آنلاین غذا، اپراتورهای مخابراتی، موسیقی و سینما، گردشگری، مد و پوشاک، کتاب و کتابخوانی و ... دسترسی پیدا کنند.
بستر تبلیغ بر پایه بن هدیه و آفر، علاوه بر کمک به بهتر شناخته شدن فروشگاه ها در صحنه رقابت و افزایش بازدید و آمار فروش آن‌ها، باعث کاهش هزینه و ایجاد تجربه‌ای لذت بخش از خریدی ارزان تر در ذهن مشتریان خواهد شد. چنین کمپین های تبلیغی و تخفیفی ضمن جذب مشتریان جدید باعث ترغیب کاربر به خرید مجدد شده و توسعه و رونق کسب و کار در فضای آنلاین را در پی خواهد داشت.

کلیه حقوق برای کانال تخفیف محفوظ است
© 1399