تفریح و سرگرمی
چالش کانال تخفیف
لوگوی چالش کانال تخفیف

چالش های جایزه دار کانال تخفیف

rating
3
1 رای
دنبال کن
مسابقات

با شرکت در چالش های کانال تخفیف برنده جوایز نقدی و غیرنقدی، اکانت رایگان فروشگاه ها و کدهای تخفیف ویژه شوید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

تخفیف های داغ با چالش های جذاب کانال تخفیف

دوست دارید تخفیف های اختصاصی با درصد بالا داشته باشید که هیچ کس به آن ها دسترسی ندارد؟ کافیست در چالش های کانال تخفیف شرکت کنید. فروشگاه های مختلف کدهای هدیه متنوعی به کاربران خود می دهند. این سایت ها در یک رویداد جدید با همکاری کانال تخفیف این شانس را به شما می دهند که از هدایای شگفت انگیزی برخوردار شوید.

چالش های جایزه دار

چالش های ما از چند روز قبل اطلاع رسانی می شوند. اگر عضو سایتمان باشید می توانید زودتر از بقیه از این رویداد ها مطلع شوید. منظورمان از چالش چیست؟ نگران نباشید قرار نیست کار سختی انجام دهید. هر چالش با دیگری متفاوت است و جایزه جذاب خاص خودش را دارد. برای مثال، می توانید زیر پست های سایت و وبلاگ ما کامنت بگذارید و جایزه بگیرید. کدتخفیف اضافه دارید که از آن استفاده نمی کنید؟ آن را با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید و از ما هدیه بگیرید. اگر از خدمات سایت های فروش راضی بودید هم رأی و نظر خود را ثبت کنید. با این کار، هم به بقیه خریداران کمک می کنید و هم شانس خود برای برنده شدن را بالا می برید. اگر با ثبت نظرات و پیشنهادات خود درباره ما یا فروشگاه های مختلف به بهبود عملکردمان کمک کنید هم به پاس قدردانی هدیه دریافت می کنید. با دعوت از دوستان خود هم می توانید جوایز ارزنده ای دریافت کنید.

چرا در چالش های کانال تخفیف شرکت کنیم؟

جایزه هایی که به برندگان چالش های کانال تخفیف داده می شود منحصر به فرد و جذاب اند. چه جایزه ای؟ چه چیزی بهتر از تجربه لذت بخش یک خرید ارزان یا رایگان؟ ما به شما کدهای شگفت انگیز و فرصت یک خرید اینترنتی فوق العاده را هدیه می دهیم. تخفیف های 100 درصدی ویژه بسیاری از کسب و کار ها را فقط و فقط همینجا می توانید پیدا کنید. علاوه بر این، چالش هایی که باید انجام دهید سخت نیستند و بیشتر از یک دقیقه هم از شما وقت نمی گیرند. هیچ شرط خاصی هم برای شرکت در مسابقه وجود ندارد. همه کاربران می توانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند و شانس خودشان را برای دریافت تخفیفات رایگان بهترین سایت ها و فروشگاه های ایران امتحان کنند. برخی از جایزه های ما با قرعه کشی و بعضی از آن ها به بهترین ها تعلق می گیرند. اگر فکر می کنید خوش شانس هستید یا می توانید در مسابقه ها موفق باشید، این فرصت طلایی را از دست ندهید.